אודות המשרד

משרד עורכי דין אשר רוטבאום ושות'

אשר רוטבאום-פיצוי על איחור בטיסה

משרד עורכי הדין אשר רוטבאום ושות', מתמחה במתן שירותים משפטיים בתחום האזרחי-מסחרי על רבדיו השונים ובדגש על ניהול תיקי ליטיגציה מורכבים. משרדנו מושתת על האמונה כי מקצועיות, אמינות וזמינות גבוהה לקהל לקוחותינו, הן הבסיס למתן שירותים משפטיים מוצלחים המביאים לתוצאות אופטימליות. 

כמו כן, משרדנו הוא הוותיק, המקצועי והמנוסה ביותר בייצוג נוסעים וקבוצות נגד חברות תעופה ישראליות וזרות. לחצו כאן ותוכלו לראות חלק מהתביעות הרבות שהוגשו לבתי המשפט וכן את פסקי הדין התקדימים שפורסמו בכלי התקשרות.

השירותים שלנו

במשרדנו מתמקדים במתן ליווי, ייעוץ ושירותים משפטיים בדיני התעופה השונים, החל מהגשת תביעות ייצוגיות, עבור לייצוג קבוצות נוסעים שהיו על אותה טיסה וניזוקו וכלה בייצוג נוסעים שחוו תאונה בטיסה ונפצעו וכן ייצוג משפחות נספים באסונות תעופה קשים. בידינו הניסיון והמקצועיות הדרושים בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורכם. משרדנו ייצג עד כה אלפי נוסעים שניזוקו וזכו לפיצוי כספי הולם. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים וליהנות משירותי ייעוץ וליווי משפטיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בתחום.

מקצועיות ואמינות

בכדי לספק לקהל לקוחותינו שירותים משפטיים ראשונים במעלה, אנו מאמינים ומקפידים כי על כלל אנשי צוות המשרד להיות מומחים ומובילים בתחומם. צוות משרדנו נבחר בדקדקנות, ומורכב מאנשי מעשה, המאופיינים בחריצות וחשיבה יצירתית תוך הקפדה על התעדכנות מתמדת בחידושי הפסיקה והחקיקה בארץ ובעולם. עורכי הדין במשרדנו הינם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי השכלה אקדמית גבוהה בתחומי המשפט השונים, בדגש על תחומי התעופה, התיירות והמסחר.

ליווי משפטי ואישי

אנו מאמינים כי טיפול משפטי יעיל ואיכותי מושתת על תקשורת בינאישית והבנה הדדית. השירות המשפטי הניתן על ידי משרדנו מאופיין בליווי אישי של צוות המשרד, תוך זמינות גבוהה ומתן מענה ופתרון בכל שלבי תהליך הייצוג ומתן השירותים המשפטיים, בכדי לספק לכלל לקוחותינו שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר.

 


3.6/5


(11 Reviews)


3.6/5


(11 Reviews)