לקוחות ממליצים

shimrit levi
shimrit levi
14:27 12 Mar 23
המלצה חמה על עו"ד אשר רוטבאום, עזר לנו עם תביעה מול וויז במקצועיות רבה ושירותיות מעל הכל. בזכותו זכינו בתביעה וקיבלנו לא מעט כסף.מומלץ בחום!
Ytzhak Meidan
Ytzhak Meidan
06:48 28 Feb 23
עקב אובדן מזוודות, והפסד טיסת קונקשיין, פניתי למשרדו של אשר רוטבאום. כבר בשיחה הראשונה עם אשר הבחנתי באדם מקצועי ומיומן. וכך היה. קבלתי פיצוי כספי נאות. ליווי המשרד עד לסיום התהליך היה מושלם. גם שכר הטרחה היה הוגן.ממליץ מאוד.
noam grotas
noam grotas
10:57 31 Jan 23
i came to asher after experiencing cancellation in one of the airline companies.asher was very helpful, explained the process, and was able to come with a very good sattlement after relatively short period of time.i recommend him to anyone who suffered from this phenomenon.
Alona Lerman
Alona Lerman
19:29 02 Jan 23
I recently worked with Asher to seek compensation after experiencing significant delays. Asher was helpful, professional and maintained communication throughout the process. He was able to successfully negotiate a very fair settlement on our behalf. I would definitely recommend him to anyone needing help in this area.
Ifat Nahum
Ifat Nahum
14:47 20 Dec 22
עורך דין אשר מקצועי ביותר. הקשר שלי עם אשר נוצר במהלך טיפול בתביעה ייצוגית כנגד חברת תעופה גדולה לאחר עיכוב רציני בטיסה מארצות הברית לישראל. אשר פעל במהירות והתקשורת איתו היתה מצויינת ויעילה. ניכר כי אשר בקיא מאוד בכל תחום התעופה ועושה עבודה מדהימה לייצוג הלקוחות שלו.
Erez Cohen
Erez Cohen
08:05 01 Sep 22
מקצועיות במקסימום! סייע לקבוצתנו בתביעה כמעט חסרת סיכוי נגד חברת תעופה גדולה וחתר למטרה עד לזכייה שהינה תקדים! שאפו
יצחק בק
יצחק בק
06:42 25 Oct 21
לפני כמה שנים טסתי לארה״ב,היתה תקלה במטוס והוחזר ארצה,עו״ד אשר רוטבאום לקח על עצמו טיפול בתיק זה,לא לקח שום תשלום עד אשר העניין בא לסיומו באופן יוצא מן הכלל!!!ממולץ ביותר
elyasaf hefetz
elyasaf hefetz
06:23 25 Oct 21
אשר עו"ד מבריק חכם ומקצוען. הייתי אחד מהעדים בבית המשפט בתביעה נגד חברת אלעל, במקצועיות ואלגנטיות כיוון דיבר והציג את הדברים בצורה מקצועית ומכבדת מול אנשים חזקים של חברת אלעל ולא התרגש מהם אפילו לשניה. דבק במטרה במשך 6 שנים בתביעה והתוצאה ב"ה זכינו במלאו התביעה. אשר תודה.
צבי לזר
צבי לזר
17:11 19 Sep 21
פניתי לעורך דין לגבי טיסה שבוטלה ונתן לי שרות מקצועי ואדיב וקבלתי זיכוי לחשבוני על ביטול הטיסה.ממליץ לכל אחד לפנות
nevo grizim
nevo grizim
19:11 21 Jan 21
עו"ד אשר נתן מענה לכל הצרכים ועזר לנו לזכות מול חברת אירופלוט שדחו לנו את הטיסה ביותר מ8 שעות.היה זמין לכל שאלה ועזר לנו בכתיבת התביעה.תודה
Amir Amoyal
Amir Amoyal
06:15 25 May 20
משרד מצוין! ביטול טיסה והתעלמות מחברת התעופה ולאחר יותר משנה שכבר חשבנו שהפסדנו את הכסף קיבלנו פיצוי מלא למה שעברנו. מקצוען וישר!
אייל הרוש
אייל הרוש
06:57 05 May 20
משרד עו"ד עם שירות מצויין. השיג לנו פיצוי על איחור טיסה בתביעה אחרי שלוש שנים שכבר התייאשנו מהפיצוי ונאמר לנו שאנחנו לא זכאים לפיצוי. וגם כמובן שירות אמין אחרי שהובטח לי שעל ניהול קבוצה של אנשים שאני יביא מהטיסה שעוכבה אני יקבל את הפיצוי ללא עמלת שכר טירחה וגם זה כמובן שולם לי בלי התחמקויות אז אני ממליץ בחום עליו מכל הבחינות. תודה רבה לך עו"ד אשר רוטבאום
נתנאל זגורי
נתנאל זגורי
09:34 21 Apr 20
הכל מתחיל בחדות העין המקצועית שמנתחת נכון את ייחודיות המקרה ,את ההשלכות הרחבות על אורח החיים של הנפגע ולתרגם הכל למערכת משפט שתצליח לראות מבעד לטענות ההגנה של הצד השני את האנושיות שבסיפורתודה לאשר היקר שהפך את האילמות שלי מול המערכות לשפה ברורה ואמיצה
Motti Steinmetz
Motti Steinmetz
16:47 11 Mar 20
שירות מדהים! הייתי קורא לזה שירות עד הבית... פשוט נתנו לי לשבת בשקט בלי טירחה מרובה וסדרו לי הכל על הצד הכי טוב! אין עליהם!
Shimon Deitsch
Shimon Deitsch
16:45 12 Feb 20
Very satisfied with my experience. We had a very rough flight situation and this firm took care of everything to help us get compensation and were very easy to work with. Also very reachable over email and WhatsApp! Thank you!
Eitan Oved
Eitan Oved
07:40 02 Feb 20
משרד עורכי דין מקצועי, אמין שעושה עבודתו נאמנה. ייצג קבוצה גדולה של נוסעים מול חברת התעופה איירופלוט שהתנהלה בצורה בלתי הוגנת כלפי נוסעיה.מרגע יצירת הקשר עם המשרד, הוא פעל בנחרצות מול חברת התעופה.ממליץ בחום לכל מי שנתקל בבעיות מול חברות תעופה..
Haim Arad
Haim Arad
18:53 22 Oct 19
המשרד היחיד שנכון היה לסייע לנו בהגשת תביעה נגד חברת תעופה בתביעה שעל פניה ניראה היה כי אין לה סיכוי רב (כך לפחות שני משרדים אחרים טענו) המליץ על הליך סמויים שנחל הצלחה. רק דבר קטן פגם בציון 5 * זה % לא מבוטל של שכ"ט סה"כ חיובי מאוד
ברצוני להודות למשרד העו"ד אשר אשר נלחם דאג ובמסר בטוח עמד מול הנציגים והוכיח להם שהוא לא מוכן לוותרזהו משרד אמין שברגע שהוא הבין שהוא יוכל להצליח הוא נלחם ולא וויתרמשרד עוד שמומלץ בחום
Racheli Bismout
Racheli Bismout
09:13 18 Mar 19
עו"ד אשר מומלץ מאוד! הסכים לטפל בתביעה שלנו כאשר אחרים וויתרו ובהצלחה גדולה. לאורך חודשים ליווה, דאג, שיתף ועשה מעל ומעבר. יחס חם ואישי- ממליצה בחום. רחלי
Alon Melzer
Alon Melzer
08:27 18 Mar 19
ממליץ בחום על עו"ד אשר רוטבאום. ניהל עבורנו תביעה קבוצתית גדולה מאוד ומורכבת אשר בסופה קיבלנו את הכסף לשביעות רצוננו עבור עיכוב בטיסה ולאחר מאמצים בלתי מתפשרים. כל זאת לאחר שהתחלנו תהליך עם עורך דין אחר שוויתר על התביעה לאור מורכבותה. תודה רבה עו"ד רוטבאום.
Ifat Filosof
Ifat Filosof
07:18 18 Mar 19
תודה לעו"ד אשר רוטבאום. טיפל במסירות ולא ויתר על תביעה קבוצתית שנאמר לנו שהיא חסרת סיכוי והשיג לנו פיצוי הולם. מומלץ בחום.
אייל דור
אייל דור
07:00 18 Mar 19
ממליץ בכל פה על עו"ד אשר רוטבאום. שטיפל במקצועיות, בנועם ובחוכמה רבה בתביעה שעורך דין אחר אמר שהיא מורכבת וחסרת סיכוי, ובזכותו הצלחנו לקבל פיצוי הוגן, יישר כוח
מלכה בדש
מלכה בדש
17:50 17 Mar 19
אשר עו"ד מקצועי והגון, כאשר משרד אחר שלח אותנו כי הציק מסובך מדי, אשר התותח לקח על עצמו את הטיפול בתביעה שלנו וייצג 183 נוסעים , לקח זמן והצוצאה לא איחרה לבוא הוא השיג חנו פיצוי הולם ועל זה כולנו ובעיקר משפחתי ואני מודים ומוקירים.
ממליץ בחום על עו"ד אשר רוטבאום. הוא טיפל במקצועיות ובחוכמה בתביעה שעורך דין אחר אמר לי שחסרת סיכוי, והוציא לי פיצוי מכובד ביותר
יובל אורן
יובל אורן
06:37 22 Feb 19
משרד עו״ד אשר רוטבאום הוא המקצועי ביותר בענייני תעופה. הגשנו תביעה דרכו נגד חברת תעופה בגלל אוברבוקינג בטיסה וזכינו במלוא הסכום!השירות היה ללא דופי מהתחלה עד הסוף. הם עמדו איתנו בקשר טלפוני וליוו אותנו לאורך כל התהליך.כתב התביעה שהם ניסחו היה מדויק וענייני וניכר כי הם שולטים בחוקי התעופה על בוריים.תודה רבה לאשר רוטבאום ולכל עורכי הדין שעובדים איתו. אתם תותחים!! ואנחנו יצאנו מרוצים! יישר כוח.
ayala kedmi
ayala kedmi
13:01 06 Feb 19
פניתי לעו"ד רוטבאום בחיפוש בגוגל וקראתי ביקורות טובות ואכן כך היה , שרות מאיר, מקצועי , כולל סבלנות והסברים . תודה רבה !
ido sperling
ido sperling
18:39 22 Dec 18
עורך דין מקצועי ביותר. משרד פורץ דרך ובעל הצלחות מוכחות- והרבה פסקי דין בשנים האחרונות בתחום לטובת הצרכנים רשומים על שמו
js_loader